فرم فروش سازمانی

فرم فروش سازمانی

فروش سازمانی

فراهم آوردن امكانات رفاهی، انجام امور مربوط به بيمه، بهداشت و درمان كار‌كنان، اعطای وام‌‌های ضروری و ... از جمله اقداماتی هستند که هر سازمان برای کارمندان خود به ‌طور معمول انجام می‌‌دهد. یکی از محبوب‌ترین آن‌ها بین کارمندان و واحد سرمایه انسانی هر سازمان، اعطای بن کارت‌های خرید کالا است.سرژه به پشتوانه‌‌ توان تامین و توزیع قدرتمند، علاوه بر خدمت‌رسانی به مشتریان، تجربه همکاری با شرکت‌‌ها و سازمان‌‌های زیادی را داشته است‌. به این صورت که هر سازمان با توجه به سیاست‌های کاری و علاقه پرسنل، بودجه اختصاص یافته به مزایای رفاهی را از طریق کارت هدیه سرژه خریداری و به کارمندان خود اهدا می‌کند.

خرید اعتباری
خرید اعتباری

با توجه به اعتباری که از سمت سازمان به پرسنل داده می‌شود امکان خرید برای افراد تا سقف اعتبار و پرداخت آن به میزان خرید انجام شده در انتهای ماه می‌باشد.

کارت هدیه
کارت هدیه

سازمان ها به مناسبت های مختلف میتوانند با توجه به رده بندی افراد کارت های خرید سرژه را با لوگو سازمان و نام خود افراد سفارش دهند.

خرید عمده سازمانی
خرید عمده سازمانی

یکی از دغدغه‌های سازمان‌ها، خرید عمده کالای مورد نیاز در کمترین زمان و با مناسب‌ترین قیمت است. سرژه امکان خرید بدون واسطه و مقرون به صرفه (به قیمت عمده درب کارخانه) را در زمانی کوتاه در محل مورد نظر میسر می‌سازد و بنا بر نیاز سازمان‌ها، نهادها در سریع ترین زمان ممکن قادر به اعلام استعلام مناسب‌ترین قیمت می‌باشد. کالای مورد نظر در مناسبت‌های مختلف بر اساس سفارش شما آماده سازی و ارسال خواهند شد.

مزایای استفاده سازمانی سرژه

استفاده از 16 فروشگاه در کشور

تخفیف ویژه سازمان ها

روش پرداخت منعطف

تقویت برند کارفرمایی

تضمین کیفیت کالا

1 آیا امکان استفاده از کارت هدیه در فروشگاه فیزیکی و فروشگاه آنلاین وجود دارد؟

بله با استفاده از کارت هدیه می توان از کلیه فروشگاه های فیزیکی در سراسر کشور و هم از وب سایت سرژه خرید کرد.

2 آیا امکان سفارش پوشاک متحدالشکل سازمانی در سرژه وجود دارد؟
بله.کلیه سازمانها، ارگانها و شرکتهایی که قصد خرید پوشاک متحدالشکل برای کارکنان خود دارند می توانند جهت دریافت اطلاعات و عقد قرار داد با واحد فروش سرژه به شماره 49386-021 تماس بگیرند.
ثبت درخواست

کاربران گرامی، شما می توانید از طریق فرم زیر تمامی درخواست خود را برای ما ارسال کنید