فروشگاه اینترنتی سرژه
Serge برند مد و فشن بانوی ایرانی

فعالیت سرژه از سال 1377 به صورت حرفه‌ای آغاز شد. تخصص سرژه، طراحی و تولید لباس‌های زنانه است که بر اساس نوع کاربرد از طیف گسترده‌ای برخودارند.
در میان همهمه‌ برندهای قدیمی و نوظهور، راز ماندگاری سرژه، وجه تمایز آن در نوعی تازگیِ همیشگی است. این برند ایرانی با شناسایی کامل سلیقه و تقاضای بانوی ایرانی ، محصولاتی مطابق با نیاز روز خلق می‌کند.
اکنون، پس از گذشت چندین سال، سرژه برندی نام آشنا و محبوب است که به واسطه‌ شعب متعدد در سراسر ایران، ارتباط نزدیک خود را با مشتریان حفظ کرده‌است.

محصولات سرژه، همواره پرطراوت

سرژه بانویی مدرن است که همگام با زمانه خود می‌پوشد و می‌‌درخشد و هیچ‌گاه در گذر زمان، طراوت خود را از دست نداده و کهنه نمی‌شود.
محصولات سرژه شامل طیف وسیعی از لباس‌های مجلسی شامل پیراهن، شومیز، بلوز و دامن، استایل‌های خیابانی مانند مانتو و شلوار، لباسهای راحتی مثل تاپ، تیشرت و شلوارک و اکسسوری‌های زیبایی در قالب شال، روسری و جوراب است.
این محصولات هر ساله در دو مجموعه‌ "کلکسیون بهار و تابستان" و "کلکسیون پاییز و زمستان" طراحی و در کارخانه‌ مجهز این برند تولید می‌شوند.
کیفیت، زیبایی و به روز بودن، سرژه را به گزینه‌ای جذاب برای بانوان جوان تبدیل کرده‌است.

افتخارات / کارهای خاص و اهداف آینده

- تولید کالای با کیفیت با تنوع کم‌نظیر در طراحی، تاسیس شعب متعدد در بخش خرده‌فروشی و گسترش فعالیت در بخش B2B نتیجه‌ی چندین دهه تلاش بی‌وقفه‌ سرژه است که منجر به صادرات کالا به چندین کشور خارجی از جمله انگلستان و روسیه شده‌است.
- دریافت گواهینامه رسمی اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران از طرف مرکز آموزش مدیریت دولتی در همایش مدیریت مشتری
- دریافت لوح تقدیر به عنوان کارآفرین نمونه از طرف معاونت امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت معدن و تجارت
- دریافت لوح تقدیر به عنوان کارآفرین نمونه از طرف ریاست اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک استان تهران
- دریافت لوح تقدیر به عنوان کارآفرین نمونه از طرف ستاد صنعتگران و مهندسان دکتر حسن روحانی
- انتخاب برند برتر پوشاک ایرانی در مراکز خرید کشور از طرف ماهنامه تجارت طلایی در سال 97-98

چشم انداز و اهداف سرژه

هدف سرژه توسعه‌ی صنعت مد و فشن در ایران با تولید تن‌پوش فاخر با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت است. سرژه برای تحقق این مهم، یکی از مجهزترین کارخانه‌جات تولید پوشاک در ایران را تدارک دیده‌است تا با استفاده از پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز دنیا ظریف‌ترین وزیباترین طرح‌ها را بیافریند.

دفتر مرکزی و فروشگاه‌های سرژه

دغدغه نیازمندی‌های بانوان ایرانی در زمینه پوشاک و تلاش برای تامین آن‌، دلیل حضور سرژه در قالب شعب متعدد در سراسر کشور است.
آدرس و اطلاعات تماس تمامی شعب، در منوی "شعب سرژه" قابل دسترس است.